Roubenka Rozárka II

Roubená chalupa na rozhraní Hrubého Jeseníku, Kralického Sněžníku a Rychlebských hor v obci Velké Vrbnonadm. výšce 820 m. je obklopena nádhernou přírodou s mimořádně čistým horským vzduchem.Roubenka se nachází mezi sjezdovkami Skiareálu Paprsek-Olšanka.

V chalupě je možno ubytovat až 15 osob v pěti samostatných pokojích v prvním patře (2x4 a 1x3 lůžka) a podkroví (2x2 lůžka). V přízemí je velký obývací pokoj s kuchyní, krásnými kachlovými kamny s pecí na chleba a plochou na ležení a jídelním koutem. Kuchyně je moderně vybavena indukční varnou deskou, myčkou nádobí, mikrovlnou troubou s grilem, varnou konvicí a kávovarem na kapsle Dolce Gusto. V obývacím pokoji je pohodlná rohová sedačka a velká televize s možností satelitního příjmu. K dispozici je také blue ray přehrávač pro dlouhé zimní večery. Ve velké koupelně je finská saunasprcha s masážním panelem. V lyžárně je nástěnný radiátorový vysoušeč bot a dva stojany na lyže a snowboardy.

V pokojích jsou vždy dvě samostatné postele a jedno manželské dvoulůžko. Všechny pokoje jsou vybaveny  sat TV a WiFi. Jeden z pokojů má také blue ray přehrávač. Pro maximální pohodlí jsou k dispozici tři koupelny. Objekt je vytápěn elektrickým podlahovým topením a kachlovými kamny. Roubenka má vlastní studnu. Voda z hloubky 56m má parametry kojenecké vody.

V létě je pro obě roubenky k dispozici 7 m dlouhý bazén vyhřívaný tepelným čerpadlem. Vedle roubenky je také postaveno zastřešené posezení s krbem a udírnou a dětské hřiště.

Zastřešené posezení s krbem a udírnou funguje skvěle. Za 1 až 2 hodiny jsou perfektně vyuzené párky a klobásy. Uzení částečně předuzených mas(Globus, Maso uzeniny Makovec v PENNY market Hanušovice) je hotové za 8 až 10 hodin.

Roubená chalupa leží na rozhraní Hrubého Jeseníku, Kralického Sněžníku a Rychlebských hor v obci Velké Vrbno v nadm. výšce 820 m. Podívejte se na přesné umístění a můžete nám zaslat i poptávku na ubytování.

GRIL.pngKAMNA.pngSAUNA.pngPARKOVISTE.pngTV_SAT.pngDETSKE_HRISTE.pngBAZEN.pngwifi.png

formulář rezervace

* takto označené položky jsou povinné na vyplnění
Jméno a přijmení: *
Telefon: *
Email: *
Představa o termínu: *
Počet osob: *
Poznámka:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo čtyřicetsedm: *
Opište kód: *
 *

obsazenost

Volno Obsazeno Rezervováno
Nepronajímá se
Roubenka Rozárka II

mapa


Zobrazit místo Chalupa Rozárka I a II na větší mapě